درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

کتاب مردان و زنان زمینی

در هیچ یک از کشورهای پیشرفته جهان محدودیتی برای روابط بین دختران و پسران تعریف نشده است ولی در اغلب کشورهای در حال توسعه و عقب افتاده به این روابط به دید یک تابوی نگاه میشود. به راستی شاید پیشرفت بعضی کشورها به دلیل این آزادی و قانون مند کردن پیش پا افتاده ترین نیاز هر انسانی است.

zamini1

در کشور ما روابط بین دختران و پسران اغلب به صورت مخفی از دید خانواده ها انجام می گیرد و البته قانون بسته جامعه هم مزید بر علت است تا این روابط حتی برای جوانان هم به صورت کاری عجیب و دور از ذهن و همراه با هیجان و ریسک صورت گیرد.

اگر از مسائل و موانعی که جامعه و خانواده با تعصبات و خرافات و جهالت خود برای جوانان به وجود آورده است بگذریم به مسئله دیگری پی میبریم که نداشتن منابع گاهی دهنده به جوانان برای وارد شدن در این روابط است روابطی که به دلیلی آگاهی نداشتن شخص به شکست نا امیدی و حتی افسردگی جوانان تبدیل می شود .

اطلاع دادن به جوانان برای حضور در چنین روابط سبب آینده بهتر برای جامعه ما میشود . متاسفانه این اطلاع رسانی توسط خانواده ها و جامعه بسته ما انجام نمیگیرد و به معضلی برای جوانان بدل شده است.

در حال هیچ کتابی در این عرصه به طبع نرسیده است و کما اینکه معضل جهل در روابط باعث شکستهای فراوانی برای جوانان می شود و هر روز قربانی های جدید از نظر عاطفی پیدا می کند.

به امید روزی که در کشور ما نیز به این روابط به دید نیاز هر فرد نگاه شود و افکار سنتی و جهالت بار از بین برود و به امید اینکه هر فرد در زندگی خود طعم شیرین عشق واقعی را بچشد.

لیست برخی از مقالات این کتاب :

۱۰ آغازگر برای دوستی

۷ تیپ از مردان موفق در روابط

یک مصاحبه ۱۰ سوالی از همسر آینده

رابطه سالم

۵ روش عاشق کردن

حرفهایی که زنان عاشق شنیدنشان هستند.

نشانه های عاشق شدن

علائم علاقه مندی مردان

علائم علاقه مندی زنان

۱۰ قانون ملاقات های عاشقانه

۵ اشتباه بزرگ مردان در اولین ملاقات

دروغ های پسران به دختران

۱۰ دروغ مردان به زنان

۱۰ دروغ زنان به مردان

۱۰ نشانه خیانت در مردان

۱۰ دلیل خیانت مردان

۱۰ نشانه خیانت در زنان

۱۰ دلیل خیانت زنان

ازدواج و حفظ هویت

و …

نام کتاب: کتاب مردان و زنان زمینی

فرمت کتاب: PDF

زبان کتاب: فارسی

مبلغ این کتاب الکترونیکی فقط ۳۰۰۰ تومان است .

شما برای خرید این کتاب باید روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.و سپس مبلغ کتاب را از طریق انتخاب درگاه بانکی دلخواه خود پرداخت نمایید .به محض پرداخت ایمیل حاوی لینک دانلود کتاب به آدرس ایمیل شما ارسال میشود

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

bank-1

بانک ۵۰۰۰ تست کنکوری برای تمامی دروس با پاسخ تشریحی

در بانک تستی که در اختیار شما قرار گرفته بیش از ۵۰۰۰ تست وجود دارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *