درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

آموزش زبان انگلیسی تخصصی پرستاران

یکی از ضروریات هر حرفه ای، آشنایی با زبان انگلیسی تخصصی آن حرفه می باشد. این امر برای رشته های پزشکی و پرستاری از اهمیت ویژه تری برخوردار است.

کاریابی در خارج از کشور یکی از گزینه های پرستاران ایرانی است که تعداد قابل توجهی از کارجویان پرستار را به سوی خود جلب کرده است و در آن روی سکه , در کشورهایی نظیر کانادا پرستاری از شغلهای پرطرفدار محسوب می شود و همیشه تقاضای زیادی برای جذب پرستار از سوی آن شده است . حدود ۵۰% از پرستاران ایرانی جذب کانادا و ۳۳% جذب امارات می شوند .

nurse1

از یکی از منابع معتبر آموزش زبان انگلیسی که از انتشارات آکسفورد است کتابی  با نام English for Careers Nursing منتشر شده است که سعی دارد به آموزش لغات، اصطلاحات و همچنین مکالمات روزمره ای که یک پرستار در محیط بیمارستان با آن مواجه است، بپردازد.

English-for-Nursing

مجموعه Oxford English for Careers: Nursing برای برطرف کردن نیازهای پرستاران در کشورهای انگلیسی زبان تهیه و عرضه شده است. این مجموعه بهمراه سی دی های صوتی می تواند منبع کاملی برای فارغ التحصیلان رشته پرستاری و همچنین شاغلین این رشته که در کشورهای انگلیسی زبان به کار مشغول شده یا خواهند شد , باشد .

nurse2

این مجموعه به آموزش و تقویت لغات تخصصی حوزه کاری پرستاران , اموزش مهارتهای ارتباطی , انگلیسی ضروری برای تعامل با بیمار و پزشکان در محیطهای پزشکی و بهداشتی پرداخته و مواردی نظیر گفتگو درباره بدن انسان , توضیح و تشریح علائم بیماری و همچنین انتقال دستورالعمل های پزشکی به بیماران و همکاران را پوشش می دهد

nurse3

همچنین به همراه کتاب Student Book،  فایل های صوتی و کتاب راهنمای مدرسین، برای آشنایی با تلفظ صحیح لغات و مکالمات، ارائه شده است.

این کتاب در قالب ۱۵ فصل و با موضوعات متنوع  تنظیم شده، که با تمرین های متنوع یادگیری زبان انگلیسی برای حرفه پرستاری را، تسهیل خواهد بخشید.

nurse5

Book Description

Nursing 1 teaches pre-work students to communicate accurately, in English, with patients and colleagues.

Nursing is ideal for pre-work students, studying at pre-intermediate to intermediate level, who will need to use English in work situations. It is also suitable for qualified nurses thinking of working in English-speaking countries.

nurse6

Nursing develops the vocabulary, language, and skills that students will need when working in a medical environment. These include talking about the body, describing signs of illness, and conveying instructions to patients and colleagues.

nurse7

برای راحتی هر چه بیشتر شما پرستاران عزیز علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی تخصصی پرستاری این مجموعه را به ۳ صورت برای فروش قرار داده ایم :

فایل های PDF کتاب English for Careers Nursing  (حجم: ۴۸ مگابایت)

قیمت فایل های PDF کتاب English for Careers Nursing  : فقط ۶۰۰۰ تومان

فایل های صوتی کتاب English for Careers Nursing (حجم: ۲۶ مگابایت)

قیمت فایل های صوتی کتاب English for Careers Nursing  : فقط ۳۰۰۰ تومان

فایل های صوتی و PDF کتاب English for Careers Nursing  (حجم: ۷۴ مگابایت)

قیمت فایل های صوتی کتاب English for Careers Nursing  : فقط ۸۰۰۰ تومان

Tell-Me-More-Pic1

نسخه جدید قدرتمندترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی در دنیا

Tell Me More Premium Performance 10

۱۰ سطح آموزشی بصورت کامل از مبتدی تا حرفه ای

همانند یک معلم خانگی فوق هوشمند

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

10824ico

مجموعه کتابهای طالع بینی هندی , چینی, مصری و ازدواج

طالع بینی به وضعیت سماوات از لحظه تولد فرد تا جمله جنبه‌ های زندگی وی …

۲ دیدگاه

  1. آموزش زبان انگلیسی تخصصی پرستاران را خریدم ولی فقط پول را گرفت و آدرس اشتباه داد.لطفا بررسی شود لینک غلط برای چه گذاشته شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *