درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

تفکر شما زندگی شما را تعیین می کنند؟

تفکر شما زندگی شما را تعیین می کنند؟

مثبت اندیشی
مثبت اندیشی

زمانی که فرد سردرد خفیفی دارد، کمی بدن درد هم دارد، آثار سرماخوردگی در او ظاهر می شود. اما خودش فکر می کند که بر اثر حساسیت این مشکلات برای او ایجاد شده است. اگر همچنان این فکر در او قوت داشته باشد، برای رفع سرماخوردگی اقدام نمی کند حتی اگر آثار سرماخوردگی در او وضوح داشته باشد، مگر اینکه از این فکر دست بردارد و احساس کند که سرما خورده. یعنی فکرش را عوض کند و به دنبال رفع مشکل با توجه به فکر جدید باشد.
پایه و اساس بسیاری از شیوه های روان درمانی که امروزه به کار می رود به ویژه برای درمان اعتیاد، افسردگی و وسواس بر تغییر تفکر فرد است و این تغییر تفکر تنها و تنها زمانی امکان پذیر است که فرد احساس کند که مشکل دارد. یعنی کلید حل مسئله اینجاست.
همین که فرد احساس کند مشکل دارد یعنی تفکر وی دارای تحول شده است هرچند تحولی بسیار کوچک، سپس با همین نقطه روشن در تفکر وی، می توان برای رفع مشکلات گام برداشت.
درباره تفکر واگرا باید گفت سنت شکن است اما به معنی ضد قانون یا ضد عرف نیست.
به همین دلیل تفکر راه حل های تازه، نو، قبلا استفاده نشده، راه حل هایی که بقیه به آن توجه ندارند، راه حل های ساده و بدیع را پیشنهاد میدهد.
تفکر همگرا بین راه حل هایی که توسط تفکر واگرا پیشهاد می شود، قالب های فکری، و دنیای پیرامون مسئله ارتباط برقرا می کند.
درباره تمام مشکلاتی که وجود دارد می توان از هر دو نوع تفکر استفاده کرد حتی برای رسیدن به جلسه ای که شما فقط نیم ساعت فرصت دارید خودتان را به محل جلسه برساند و در یک ترافیک سنگین گیرکرده

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

practice-12

آغاز ثبت نام دوره آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

طول دوره یکماه است و شامل ۲۰ روز کلاس که صبح ها آموزش بالینی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *