درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

کودکان آینده سازان هر کشوری هستند

کودکان آینده سازان هر کشوری هستند
کودک
همانطور که می دانیم کودکان با ارزش ترین سرمایه یک کشور می باشند از این رو وظیفه ما پرورش نسلی و گروهی است از کودکان سالم که اصول فرهنگی ، ارزش ها و هویت ملی را حفظ و از ظرفیت های خود در جهت پیشبرد اهداف کشور استفاده نمایند . این کودکان می توانند آینده سازان مملک خویش باشند اگر به درستی اموزش دیده باشند

نیاز ما ، آگاهی رساندن به والدین نسبت به اهمیت مراقبت از کودکان در سنین خردسالی است . فراهم نمودن محیط مناسب و توجه به رشد همه جانبه ی کودکان ، در عملکرد مغز ، ادراک ، توانایی یادگیری ، حافظه ی کوتاه مدت و بلند مدت کودکان تأثیر می گذارد . شما تا چه حد توانسته اید رو فرزندان خود تاثیر مثبتی داشته باشید؟

دوران اوایـل کودکی سریع ترین دوران رشـد و نمـو در زندگی بشـر است . اگر چـه هر کودکـی سیر تکاملی خود را طی می کند ، ولی تمام کودکان از مراحل قابل شناخت رشد و تغییرات فیزیکی ، شناختی و احساسی گذر می کنند . برخورد با کودک در دوران اولیه زندگی به این نکته مهم می پردازد که کودکان بهترین پاسخ ها را به روشهایی که آنها را با نحوه پیشگیری مواجه می کند می دهند . هر چه کودکان رشد می کنند و بزرگتر می شوند ، به اشکال متفاوتی از تعامل و تحریکات محیطی برای توسعه توانمندی های خود نیازمندند . در هرسنی تأمین نیازهای اولیه سلامتی و تغذیه ای اساسی است .

کودکان با تغذیه درستی فکر و عملکردی آینده کشور ما را رقم می زنند شما تا چه حد به این موضوع اهمیت می دهید؟

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

teb

طب الضیاء نسخه های طبی دکتر ضیائی جلد دوم

حجت الاسلام سید حسن ضیایی  که در علم طب سنتی و اسلامی و  مهارت خاصی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *