درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

شما با خاطرات گذشته کنار آمده اید؟

شما با خاطرات گذشته کنار آمده اید؟
enzal1
خیلی از افراد به دنبال شیوه هایی هستند که بتوانند خاطران گذشته خود را فراموش کنند. برخی افراد از خاطران پل پیروزی می سازند. افراد نیز هستند که خاطرات خود را روزانه دنبال می کنند و به یاد می آوند . حال شما کدام دسته هستید؟ آیا با خاطرات خود مشکل دارید؟
زندگی بدونگ گذشته و خاطرات آن نمیتواند معنا داشته باشد. مشکلات و لذت ها د رکنار یکدیگر اتفاق افتاده اند و به تازگی میتواند درک کرد که کوله بار زندگی انسان بوده اند. تجربیات از خاطرات به دست می آیند و این هدیه طول عمر برای تمامی انسان ها می باشد که بتوانند از این خاطرات بهره ببرند. حال با مشکلاتی که در گذشته داشته ایم و الان جز خاطرات شده است باید چگار کنیم؟
خاطرات قدیمی میتوانند بهترین گزینه برای پیشرفت شما باشند. خاطرات تجربه های بیشماری را برای شما بازگو می کنند. میتوانند کمک شایانی برای آینده بهتر برای شما باشند. آینده را با توجه به خاطرات گذشته بازسازی کنید. سعی کنید بهترین گزینه برای آینده خود را از خاطرات و گذشته خود انتخاب کنید تا با تجربیات جدید آنها را آمیخته و به شکل نوینی زندگی خود را رهبری کنید تا به موفقیت های بزرگی در زندگی خود نائل شوید.

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

10824ico

مجموعه کتابهای طالع بینی هندی , چینی, مصری و ازدواج

طالع بینی به وضعیت سماوات از لحظه تولد فرد تا جمله جنبه‌ های زندگی وی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *