درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

شما چه نوع نوشیدنی طبیعی آرامش بخش مصرف می کنید؟

شما چه نوع نوشیدنی طبیعی آرامش بخش مصرف می کنید؟
download-11
خیلی از افراد همیشه دنبال این موضوع هستند که با یک نوشیدنی تمام خستگی های بدنی خود را از بین ببرند و به راحتی دنبال کارهای خود باشند از این رو متن زیر آماده کرده ایم و امیدواریم مثبت باشد.
این روزها به دلایل کار در بیرون و سر و صدای زیاد ، افراد دچار استرس و اضطراب زیادی می شوند که در این جا چند نوشیدنی معرفی می کنیم که مصرف آن در طول روز می توانید اضطراب و استرس خود را کاهش دهید .
چای سبز

این نوشیدنی حاوی ترکیبی آرام بخش به نام theanine است که اضطراب را کاهش می دهد. چای سبز به میزان بسیار زیادی انرژی را به بدن شما بازمیگردند و صد در صد طبیعی بوده و بعد از گذشت زمان کیفیت خود را از دست نمیدهد و با اکسیژن هوا ترکیب نمیشود و رنگ سیاه به خود نمی گیرد.
سنبل الطیب
این گیاه دارویی که سبب کاهش عصبانیت، اضطراب و بی خوابی می شود را پیش از خواب با چای دم کرده و می نوشند.
آب آلبالو
نتیجه مطالعه پژوهشگران دانشگاه توکیو نشان داد، نوشیدن روزانه نیم لیتر آب آلبالو کیفیت خواب شبانه را افزایش می دهد و سبب کاهش استرس و فشارهای عصبی می شود.
چای سیاه
نتیجه مطالعه دانشمندان بریتانیایی در سال ۲۰۰۷ میلادی نشان داد، نوشیدن چای سیاه در طول شش هفته سبب کاهش میزان هورمون کورتیزول و استرس در مردان می شود.
باید توجه داشته باشید که نوشیدنی در هنگام غذا نباید بنوشید و باید کمی از زمان غذا گذشته و به تدریج به نوشیدن خود ادامه دهید چرا که نوشیدنی باعث مشکل هضم شدن غذا می شوند.

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

teb

طب الضیاء نسخه های طبی دکتر ضیائی جلد دوم

حجت الاسلام سید حسن ضیایی  که در علم طب سنتی و اسلامی و  مهارت خاصی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *