درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

با خوردن چه میوه ای میتوان ناامیدی را دور کرد؟

با خوردن چه میوه ای میتوان ناامیدی را دور کرد؟
پرتقال
چندین عامل بزرگ در زندگی نا امیدی را رقم می زنند:
۱- شکست های پی در پی در زندگی
۲- بی حمایتی از بزرگان
۳-بر آورده نشدن نیاز ها
۴-نداشتن شغل مورد علاقه
و خیلی ازموارد دیگر که باعث ایجاد نا امیدی در افراد می شوند.. حال باید به این مووضع پرداخت که آیا نا امیدی میتواند با سبک زندگی ما در ارتباط باشد؟
سبک زندگی در ارتباط با مواد غذایی و در ارتباط با تفریح و با دوستان بودن است. تغذیه میتواند زندگی شما دگرگون کند. افرادی شغل نامناسب دارند معمولا با شدت بسیار بالایی غذا می خورند. غذا بر تفکر انسان تاثیر مستقیم می گذارد.
شما در زندگی به تفکر نیاز دارید تا مسیر زندگی خود را تغییر دهید. شما برای تفکر نیاز به آرامش درونی دارید. برخی مواقع افزایش یک ماده در بدن باعث مشکلاتی می شود و شما را از ادامه زندگی باز می دارد در این بین شما میتوانید دستوری کامل از مواد غذایی را در زندگی خود به کار ببرید.
وقتی شروع به غذایی می کنید احساس کنید که به تازگی متولد شده اید و دوباره قصد دارید زندگی خود را بسازید خب در این بین احساست خود را کنترل کنید.
پرتقال: نامیدی باعث ترس از زندگی می شود و ترس خود نا امیدی را به وجود می آورد. حال ماد غذایی و اسید هایی که در پرتقال وجود دارند میتوانند تفکرات شما را برای ساختن یک زندگی جدید تقویت کنند شما نیاز به آرامش دارید حتی آرامش ۲۰ دقیقه ای. روزانه با ۲۰ دقیقه تفکر میتوان مسیر زندگی را تغییر داد.

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

10824ico

مجموعه کتابهای طالع بینی هندی , چینی, مصری و ازدواج

طالع بینی به وضعیت سماوات از لحظه تولد فرد تا جمله جنبه‌ های زندگی وی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *