درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

آرایش دور چشم با رنگ فیروزه ای

آرایش دور چشم با رنگ فیروزه ای
download (4)
بیشتر خانم های کنجکاوی خاصی نسبت به رنگ های روشن در آرایش کردن دور چشم دارند از این رو امروز قصد داریم ستکردن چشم با رنگ فیروزه ای را برای شما‌آموزش دهیم و اینکه باید با چه رنگ های ترکیب کرد:
۱- رنگ فیروزه ای با حالت براقی بسیار زیبایی که دارد می تواند منظر طراحی سنتی ای به حساب آید ودر آرایش دور چشم چنین مفهومی را به ببیننده ارجاع می دهد. معمولا برای ست کردن رنگ فیروزه ای باید رنگ تیره استفاده کرد تا رنگ فیروزه ای بتواند رنگ تیره را نشان دهد و برجسته تر از همیشه به نمایش گذارد.
۲-رنگ فیروزه ای اگر با رنگ های مردمک چشم قهوه ای و در برخی موارد با رنگ آبی روشن فرشته ای ترکیب شود می تواند حی بسیار زنده و زیبایی را در چشم ببیننده به نمایش گذارد . معمولا خط چشم های تیره از بهترنی گزینه در این زمینه هستند چرا که خط چشم تیره به راحتی رنگ فیروزه ای را نمایان می کند و در کمتر زمان در صورت فرد نقش می بنند. رنگ پوست معمولا رنگ سبزه بهتر می تواند با رنگ فیروزه ای ست شود
در بالا دو نکته بسیار مهم برای آرایش کردن دور چشم با رنگ فیروزه ای گفته شد که خط تیره دور چشم و دیگری رنگ سبزه پوست بود که به راحتی می توانند رنگ فیروزه ای را در چشم ببینده به نمایش گذارند.

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

golhaye-ziba-300x200

آیا از گیاهان برای تزئین خانه خود بهره می برید؟

آیا از گیاهان برای تزئین خانه خود بهره می برید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *