درگاه پرداخت پارس پال
Wednesday , 25 May 2016 / چهارشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۵
داغ تـرین ها

داشتن یک خانه زیبا و رویایی

از این مغازه به آن مغازه، از این سایت به آن سایت، از این ژورنال تا آن ژورنال دنبال مدل‎ها و رنگ‎های مختلف می‎روند تا خانه آرزوهای شان را زیبا بسازند. داشتن یک خانه زیبا یکی از آن همه دغدغه یک تازه عروس است.

home

برای خرید جهیزیه که اتفاقا خیلی شیرین است نباید خیلی وسواس به خرج دهید. اما برای اینکه بعد از خرید وسایل منزل به مشکل “ای کاش آن مدل را می‎خریدم یا این را نمی‎خریدم” مواجه نشوید از همان اول به چند نکته توجه کنید.

۱٫ دقت کنید که پنجره‎های خانه بزرگ است یا کوچک. پنجره‎های بزرگ خانه را روشن می‎کنند و شما می‎توانید بر اساس نور خانه از مبلمان تیره استفاده کنید. اما اگر پنجره‎های خانه کوچک است بهتر است از مبلمانی با رنگ‎های روشن استفاده کنید تا خانه تاریک نشان داده نشود.

۲٫ اگر خانه بزرگ است از چند کاناپه استفاده کنید تا فضای خانه را پوشش دهند و اگر خانه کوچک است بهتر است از مبلمان راحتی استفاده کنید. تجربه نشان داده که مبلمان‎های رسمی برای مترا‍ژهای کم، دست و پا‎ گیر است. بهتر است از مبلمان‎هایی که امروزه به عنوان سرویس اِل معروف هستند استفاده کنید.

۳٫ بر اساس کوچکی یا بزرگی پنجره، پرده انتخاب کنید. پرده‎های ضخیم و بلند جلوی نور را می گیرند و فضای خانه را در طول روز تاریک و کسل کننده نشان می‎دهند. پرده‎های نازک و حریری برای خانه‎های کم نور و کوچک مناسب‎ترند.

۴٫ سعی کنید در انتخاب فرش، رنگی را که تلفیقی از رنگ مبلمان و پرده است، انتخاب کنید. مثلا اگر مبلمان قهوه‎ای است و پرده شیری رنگ بهتر است از فرش با زمینه رنگ گردویی یا کرم استفاده کنید. فرش‎هایی که با نقش خلوت هستند خانه را بزرگ‎تر جلوه می‎دهند و فرش‎هایی که زمینه‎شان پر نقش و نگار است خانه را کوچک نشان می‎دهند.

۵٫ برای خانه‎های بزرگ و روشن لوسترهای هالو‍ژنی انتخاب کنید و برای خانه‎های کوچک که پنجره‎های کوچکی هم دارند لوسترهایی با حباب‎های شفاف تهیه کنید تا نور بیشتری در اختیار داشته باشید.

۶٫ متناسب با فضای خانه ویترین تهیه کنید. اگر خانه کوچک است و کمد دیواری ندارد از ویترین‎های زیر کمد‎دار استفاده کنید. مدل‎های متنوع و جدیدی از این نوع ویترین‎ها در بازار موجود است.

۷٫ بهتر است برای حال و پذیرایی خانه‎های کوچک از طیف رنگ‎های روشن استفاده کرد. برای یکنواخت نبودن فضا می‎توانید از برچسب‎های تزئینی که در بازار موجود است استفاده کنید. مثلا گوشه‎ای از دیوار پذیرایی را متناسب با رنگ آنجا برچسب دیواری با طرح دلخواه بزنید.

۸٫ برای داشتن یک اتاق خواب آرامش بخش بهتر است از رنگ های سرد استفاده کنید. پیشنهاد ما رنگ آبی روشن است. استفاده از رنگ هایی مثل قرمز یا نارنجی برای اتاق خواب مناسب نیست.

۹٫ تختی خریداری کنید که نه خیلی بزرگ باشد و نه خیلی کوچک. مثلا برای یک اتاق خواب کوچک یک تخت ۱۸۰ سانتی مناسب نیست و برعکسش برای یک اتاق خواب بزرگ تخت ۱۲۰ سانتی جالب نیست.

۱۰٫ از خریدن رو تختی‎هایی که خیلی دست و پا گیرند خودداری کنید. روتختی باید سبک و لطیف و اندازه باشد. روتختی‎های چین‎داری که در تبلیغات دیده می‎شود، علاوه بر سخت بودن استفاده‎شان غالبا جنس زبر و خشکی دارند و مناسب نیستند.

۱۱٫ سعی کنید وسایلی هم که در اتاق خواب استفاده می‎کنید دارای رنگ‎های ملایم باشند تا در مجموع آرامش محیطی اتاق خواب را بر هم نزنند.

همیشه به یاد داشته باشید خانه ای که در مورد وسایل آن مدیریت خوبی داشته باشید، خانه آرزوهای‎تان خواهد بود چه کوچک و چه بزرگ.

H-Design.gif

لینکهای مرتبط :

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 7 = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بالا
Histats.com © 2005-2014 Privac