درگاه پرداخت پارس پال
آموزش وردپرس
آموزشی یکماهه طب سوزنی در چین

جذاب‎‎‌ترین و ارزان‌ترین مسافرت‌های یک روزه در آمریکا

اگر بخواهید به یک سفر یک روزه جذاب در آمریکا بروید به کدام یک از مکانهای زیر میروید ؟

ما ۵۰ ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن دی سی را گشته‌ایم تا جذاب‎‎‌ترین و ارزان‌ترین مسافرت‌های یک روزه را به شما معرفی کنیم.

چشمه گوگرد، آرکانزاس

 در دامنه کوه‌های ازارک، چشمه‌های گوگرد منظره نفس‌گیری دارند. شما می‌توانید در این غار جواهرات، کریستال، و فسیل‌های زیادی مشاهده کنید که واقعا جالب است.

 

 فیربنکس، آلاسکا

 از اواخر فوریه تا اواخر مارچ فیربنکس سرزمین زمستانی اعجاب‌انگیزی است. کودکان می‌توانند انرژی خود را در زمین‌های بازی و با تکه‌های یخ، قطار یخی و مجسمه‌های نوری تخلیه کنند.

 

 سدونا، آریزونا

 این مکان شبیه پارک تفریحی است که با خرابه‌ها، آب‌راهه‌ها و سنگ‌های باستانی پوشیده شده است. آب طبیعی که از میان سنگ‌ها سرازیر شده واقعا شگفت‌انگیز است. برای تماشای زندگی بومیان آمریکا باید ۱۰۰ مایل به سمت شمال شهر بروید. عروسک‌های دست ساز آن منطقه را از دست ندهید.

 کالیستگا، کالیفرنیا

 شا می‌توانید در استخر طبیعی آب معدنی که در نزدیکی چشمه‌های آب گرم هاربین قرار دارد، شنا کنید. سپس به دیدن قلعه‌‌های قرون وسطا که یک سیاه چال و خندق نیز دارد، بروید. اگر می‌خواهید سفرتان فعالیت و هیجان داشته باشید، دوچرخه کرایه کنید. (دوچرخه برای کودکان نیز موجود است) تور سافاری ماجراجویی غرب آفریقا را از دست ندهید، جایی که ۶۰۰ زرافه، آهو، گورخر و سایر حیوانات آزادانه زندگی می‌کنند.

 

 داهلونجا، جورجیا

 داهلونجا در شمال کوه‌های جورجیا واقع شده است. شما برای دیدن معدن طلا باید ۶۰ فوت به زیر زمین بروید، جایی که می‌توانید از نزدیک دست‌تان را روی طلاها بکشید.

 کاسکادا، کلرلدا

 کاسکادا، کوهی که به خاطر آبشارش شهرت دارد، مکانی عالی برای مسافرت یک روزه است. شما می‌توانید در سرزمین خدایان، اسب‌سواری کنید یا از منظره آبشار آن لذت ببرید. در فروشگاه بابانوئل‌ها، پارک تفریحی با تم کریستمس نیز وجود دارد که کودکان می‌توانند از نزدیک بابانوئل را ملاقات کنند.

 

 نیوهیون، کانتیکات

 اولین پیتزا در نیوهیون معرفی شد که برای ناهار فرانک پپ درست شده بود. از آن جا که این شهر  کالج زیادی است، پر از فعالیت‌های تحصیلی است. برای مثال داشنگاه یل توری رایگان برای کودکان می‌گذارد. شما مسیر کوتاهی را به بیرون از شهر می روید و طی این سفر علمی می‌توانید همه چیز را درباره بازیافت یاد بگیرید.

 

 ساحل گلف، آلاباما

 در این ساحل شما می‌توانید صبح زود بیدار شوید، به ماهی‌گیری بروید، بعد از ظهر خود را در ساحل بگذرانید یا گلف بازی کنید.

 

 ویلمینگتون، دلاور

 در شهر ویلمینگتون، بین نیویورک و واشنگتن دی سی، شما می‌توانید کشتی‌های هلندی متعلق به قرن ۱۷ را سوار شوید. کودکان از این ماجراجویی لذت خواهند برد.

افزایش قد شما با جدیدترین و علمی ترین روش

همچنین ببینید

10824ico

مجموعه کتابهای طالع بینی هندی , چینی, مصری و ازدواج

طالع بینی به وضعیت سماوات از لحظه تولد فرد تا جمله جنبه‌ های زندگی وی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *